Hakkımızda

Zincir Mağazaların Güvenilir Tedarikçisi

ORSA HOME

Akıllı Ev Gereçleri

Yerli İmalat - Tescilli Ürünler - Modern Aksesuarlar

Tescilli Ürünler

10. Yılımızda, 2018 yılında yatırımlarına devam eden firmamız, tam otomatik kaplama tesisini faaliyete geçirdik. El değmeden kaplanan ürün grubunda Türkiye'de ilk 'Ömür Boyu Garanti' kavramını başlatmıştır.

Yerli Üretim

Krom, Polyester, Epoxypolyester, Polyurethan, Polyetilen ve Silikon Kaplama kapasitesini, aylık 250.000 parça,yıllık 3.000.000 parça ile bu alanda ülkemizde hatırı sayılır bir kapasiteye ulaştırdık.

Hızlı Teslimat

İthalat süreçlerine ve risklerine takılmadan, 4.000 m2 kapalı alanda ve yerel çözüm ortaklarımızın desteğiyle ürünlerimizi, hem yurtdışı hem de yurtiçinde 81 ilde teslimat süreçlerini yönetiyoruz.

 • 2008 yılında

  Metal Ev Gereçleri alanında ithalat yaparak faaliyetine başlayan firmamız

 • 2011 yılında

  Yurtdışından ithal getirdiği ürünleri,yerli olarak üretmeye başlamış ve yerli markalara fason üretim yapmaya başlamıştır.

 • 2014 yılında

  Türkiye'de ürettiği ürünleri ihraç etmeye başlamıştır.

 • 2015 yılında

  Başka markalara fason üretimi bırakıp, yalnız kendi markamız olan 'ORSA HOME' markası ile ürün satışına geçilmiş ve bu bağlamda İSTOÇ'ta 4 Katlı Genel Merkez ve Showroom hizmete girmiştir.

 • 2016 yılında

  Müstakil 2.000m2 kapalı, toplam 4.000m2 üretim tesisini faaliyete geçirmiştir.

 • 2015 yılında,

  Yurtdışından ithalat işine son verip, sadece kendi ürettiği ürünlerin satışına ağırlık verilmiştir.

 • Türkiye'de 81 ilde, yurtdışında 35 ülkede ürünlerimiz 'ORSA HOME' logosu altında satılmaktadır.

 • 2016 yılında,

  Arge yatırımlarına hız vererek Türkiye'de ilk kez uygulanan özel kaplama teknolojileri geliştirilmiştir, maksimum müşteri memnuniyeti ve ömür boyu garanti konseptine geçilmiştir.

 • 2018 yılında

  yatırımlarına devam eden firmamız, tam otomatik kaplama tesisini faaliyete geçirerek,Krom,Polyester,Epoxypolyester,Polyurethan,Polyetilen ve Silikon Kaplama kapasitesini, aylık 250.000 parça,yıllık 3.000.000 parça ile bu alanda ülkemizde hatırı sayılır bir kapasiteye ulaştırmış ve el değmeden kaplanan ürün grubunda Türkiye'de ilk 'Ömür Boyu Garanti' kavramını başlatmıştır.

 • Onuncu yılımızda, yatırımlarına devam eden firmamız, tam otomatik kaplama tesisini faaliyete geçirerek, Krom, Polyester, Epoxypolyester, Polyurethan, Polyetilen ve Silikon Kaplama kapasitesini, aylık 250.000 parça,yıllık 3.000.000 parça ile bu alanda ülkemizde hatırı sayılır bir kapasiteye ulaştırmış ve el değmeden kaplanan ürün grubunda Türkiye'de ilk 'Ömür Boyu Garanti' kavramını başlatmıştır. – Orsa Home Ev Gereçleri
TOP